Produkty

PELLET GOLD

Pellet o najwyższych parametrach jakościowych, zgodnych z najwyższą klasą jakości A1 normy europejskiej na pellet drzewny EN ISO 17225-2.

Pellet GOLD to wydajne energetycznie i ekologiczne paliwo klasy premium. Wysoka kaloryczność pelletu GOLD zapewnia znakomitą wydajność energetyczną przy jednoczesnym minimalnym spopieleniu. Pellet drzewny powstaje z trocin drzew iglastych prasowanych pod wysokim ciśnieniem i charakteryzuje się jasnym kolorem. 

Produkowany jest zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie użytego surowca, procedur produkcyjnych, procedur kontroli jakości.

Jest zgodny z najwyższą klasą jakości A1 normy europejskiej na pellet drzewny EN ISO 17225-2 oraz spełnia wymagania normy DINplus.

Jego najwyższe parametry jakościowe potwierdza certyfikat PCU Deutschland GmbH wydany w Berlinie ( PL014 )


 

Pellet Gold jest dostępny w workach o pojemności 15 kg. Na palecie znajduje się 65 worków - 975 kg produktu.PELLET TIMBORY

Pellet o najwyższych parametrach, posiada certyfikat jakości ENplus A1 ( CZ 002 )

Pellet Timbory to pellet klasy premium, produkowany w 100 % z okorowanej trociny świerkowej. Wyróżnia się jasną barwą oraz znikomą ilością popiołu ( niezależne badania potwierdziły zawartość popiołu na poziomie poniżej 0,3 % ). Pellet produkowany w jednym z najnowocześniejszych zakładów w Europie - w Chanovicach. 

Produkt pakowany w 15 kg worki, opakowanie zbiorcze: paleta 1050 kg ( 70 worków )
PELLET BARLINEK

Jeden z pierwszych pelletów premium dostępnych na rynku

Pellet Barlinek to znany i ceniony produkt, posiada podwójną ścieżkę certyfikacji ( ENplus A1 i DINplus ). Wyróznia go wysoka kaloryczność. Produkowany z czystej trociny w 30 % z drzew liściastych, w 70% z drzew iglastych. 

Pakowany w worki 15 kg, paleta 66 szt. ( 990 kg )